Dne 13.3.2010 pořádala Pionýrská skupina Zruč ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Kamarád Třemošná dětský maškarní karneval v restauraci U Drudíků. Na parketu se sešlo okolo 120 dětských masek, které tančily a soutěžily při hudbě p. Žižky. Kromě masek se karnevalu také zúčastnilo více jak sto dospělých. Akci moderovala Maková panenka Markéta Bocková a společníka jí dělal moderátor Michal Křížek z DDM Kamarád odkud také přijely program obohatit o kulturní vystoupení tanečníci ze skupiny UNLIMITED-ŠKRTT.

Sponzoři věnovali ceny pro nejlepší masky, přes 450 cen do tomboly a mnoho dalších hodnotných dárků, které dostal každý, kdo přišel v kostýmu. Děkujeme všem sponzorům za podporu při práci s dětmi a těšíme se na spolupráci při dalších akcích.

Maškarní karneval ve Zruči - březen 2010